Videa 2017-08-22T12:36:32+00:00

Doporučená videa

Představení LLENTAB

Video prezentace LLENTAB

Ocelové haly LLENTAB – neomezené možnosti – od projekce po montáž – Švédská kvalita v každém detailu – variabilita a funkčnost – výroba na míru – krátké dodací termíny – využitelné pro všechna odvětví – cenově výhodné řešení – více jak 10 000 dokončených projektů – férové jednání – spolehlivý klientský servis – více jak 40 let prověřená kvalita – s ohledem na životní prostředí – od skladů až po reprezentativní prostory. LLENTAB – domov pro Vaše nápady.

Výroba hal LLENTAB

Výroba LLENTAB hal

Pohled do výrobního závodu montovaných ocelových hal LLENTAB. Od svitků ocelových plechů – automatické výrobní linky na tvarování, děrování, řezání a značení profilů nosné ocelové konstrukce a opláštění střechy a stěn – výroba sendvičových panelů opláštění – skladování prvků ocelové konstrukce a opláštění hal LLENTAB – expedice ze skladů výrobního závodu – reference LLENTAB z okolí výrobního závodu.


Průběh montáže skladové haly v obci Háje na Příbramsku

Dne 31.5. 2016 jsme dokončili přístavbu skladové haly v obci Háje na Příbramsku [49°40’35.0″N 14°02’58.6″E]. Jedná se o izolovanou skladovou halu připojenou ke stávajícímu objektu. Hala má půdorysný tvar obdélníku o rozměrech 34,156 m x 156,988 m. Vnitřní prostor je rozdělen pomocí požární stěny. Vnitřní světlá výška objektu je 8,3 m.

Střešní opláštění je izolované, z pozinkovaného trapézového plechu TP46 a tepelnou izolací o šířce 150 mm (minerální vlna). Opláštění stěn (typ 3) kromě dělící příčky a jedné štítové strany je izolované, provedené svisle kladeným pozinkovaným trapézovým plechem IP18 a tepelnou izolací. Výplní je 150 mm minerální vlna s parotěsnou fólií a poté je stěna z interiérové strany zaklopena vnitřním, také svisle kladeným, profilovaným pozinkovaným plechem.

Jedna štítová strana (typ 4F) je provedena svisle kladeným pozinkovaným ocelovým plechem IP18 s tepelnou izolací 150 mm minerální vlny. Na dělící požární příčku je použitý vodorovně kladený sendvičový panel LL150 WOOL s minerální výplní.

Barevné řešení: střecha LL 9006, stěny LL 5010 a LL 9006 + 3 pruhy v barvě RAL 7011 na obou podélných stěnách haly.

Vyjádření investora:

Celkovou spolupráci se společností LLENTAB hodnotím velice pozitivně. Projekt od samotného začátku projektování, přes výrobu až po konečnou montáž doslova předčil veškerá naše očekávání. Příjemným překvapením byl pro nás fakt, že montéři společnosti byli schopní a ochotní pracovat i při teplotách hluboko pod bodem mrazu. A tak především díky jejich přístupu nedošlo k posunu termínu dokončení, což bylo pro nás velice důležité, vzhledem k dalším navazujícím závazkům.

Josef Vondráček, jednatel společnosti Josef Vondráček, s.r.o., Projekt CZ0757

Průběh výstavby hal LLENTAB

Montáž izolované haly LLENTAB


Montáž izolované haly LLENTAB

Na videu je zachycen postup výstavby skladové haly v Dolních Chabrech. Hala je stavbou izolovanou, jež zaujímá plochu 856,98 m2.

Montáž jezdecké haly JK FOOD


Video: montáž jezdecké haly JK FOOD, Větříkov


Průběh rekonstrukce CCS haly 4

Průběh rekonstrukce skladové haly CCS v Bratislavě[48°12’10″N 17°0’43″E].
Rozměr haly 18,99 * 68,55 * 10,2m.
Rekonstrukce haly byla dokončena 7. října 2016.

Detaily z montáže hal LLENTAB

Předmontáž a osazení kotevního bloku


Předmontáž a osazení kotevního bloku LLENTAB

Jednou z možností ukotvení sloupů montovaných hal LLENTAB jsou standardizované kotevní bloky LLENTAB. Na tomto videu můžete zhlédnout předmontáž jednoho typu kotevního bloku a dále jeho usazení na místo kotvení.

Montáž ocelové konstrukce


Montáž ocelové konstrukce

Zdvihání střešního modulu


Zdvihání střešního modulu na betonové sloupy

Časosběrné video zachycuje postup zdvihání jednoho modulu střešní ocelové konstrukce (systému LLENTAB) na betonové sloupy.

Montáž střešního opláštění


Montáž střešního opláštění LLENTAB

Podívejte se s námi, jak probíhá montáž vnější strany střešního opláštění LLENTAB (typ střechy – 2L).

Montáž opláštění stěn


Montáž opláštění stěn

Montáž vnějšího opláštění LLENTAB haly v Třinci.

Videa z výroby hal LLENTAB

Výroba hal LLENTAB


Výroba LLENTAB hal

Výrobní linka č. 3


Výrobní linka LLENTAB č. 3

Výroba střešního opláštění LLENTAB


Výrobní linka LLENTAB č. 6

Výrobní linka č. 11


Výrobní linka LLENTAB č. 11

Výrobní linka č. 13


Výrobní linka LLENTAB č. 13

Výroba sendvičových panelů LLENTAB


Výroba sendvičových panelů opláštění LLENTAB

Výroba sendvičových panelů LLENTAB v Kungshamnu.

Schématické znázornění opláštění střech LLENTAB

Schéma neizolované střechy LLENTAB


Neizolovaná střecha LLENTAB

Prostřednictvím této animace můžete zhlédnout postup montáže opláštění neizolované střechy LLENTAB.
Obecně pro výrobu střešní krytiny montovaných ocelových hal používáme žárově pozinkovanou ocel o síle materiálu 0,63 mm (zinkování Z275 – 275 g zinku / m2).

Na vnější straně střešního trapézového plechu, který je vystaven povětrnostním podmínkám, je vrstva polyesterového laku – 25 µm. Rub střešní krytiny je pak opatřen základní vrstvou laku 15 µm.

Izolovaná střecha LLENTAB – typ 2L


Izolovaná střecha - typ 2L

Izolovaná střecha LLENTAB typ 2 nabízí unikátní řešení. Izolace tohoto typu střechy je uložena na podhledu z trapézového plechu IP18, který je montován pod spodní pás příhradové konstrukce.

Toto řešení omezuje vytápěný prostor v hale, zakrývá nosnou konstrukci, zlepšuje světelné poměry v hale, a také vytváří půdní prostor pro vedení technologických rozvodů v hale. V případě použití izolace 2SF podhled zároveň zajišťuje požární odolnost střešní konstrukce a střešního pláště.

Izolovaná střecha LLENTAB – typ 4


Izolovaná střecha - typ 4

Prostřednictvím této animace můžete zhlédnout postup montáže izolované střechy LLENTAB – typ 4.
Tento typ střechy je střechou dvouplášťovou, která zároveň používá střešní vaznici jako distanční profil. Použití tohoto typu střešního pláště je vhodné především v případech, kdy je na jedné budově kombinováno více typů izolovaného opláštění nebo je-li hala rozdělena na izolovanou a neizolovanou část.

Izolovaná střecha LLENTAB – typ 5


Izolovaná střecha - typ 5

Tento typ opláštění splní nejnáročnější požadavky na tepelnou izolaci střešního pláště. Skládá se ze dvou vrstev trapézového plechu, distančních profilů, tepelné izolace (tloušťky 100 – 250 mm) a parozábrany.

Izolovaná střecha LLENTAB – typ SPH


Izolovaná střecha - typ SPH

LLENTAB typ SPH je izolovaná střecha, která používá trapézové plechy s vysokým profilem (128 a 136 mm). Její použití je výhodné ve stejných případech jako u typu SP, a to tedy u střech s malými sklony, s atikou po obvodě haly nebo u střech s mnoha světlíky či technologickými prostupy.

Schématické znázornění variant opláštění stěn LLENTAB typu 4F

Izolovaná stěna 4F – VP45 kladený svisle


Izolovaná stěna LLENTAB - TYP 4 F - VP 45 kladený svisle

Kombinace opláštění stěny typ 4 s podhledem typ 2 je unikátním řešením systému LLENTAB.

Uvedená kombinace nabízí „čistý“ vnitřní prostor bez viditelné nosné konstrukce. Tato skladba stěn a podhled zároveň zajišťují požární odolnost konstrukce.

Toto řešení, které v průběhu let zlepšujeme a přizpůsobujeme novým požadavkům klientů, stále nabízí vysokou odolnost, lehkou údržbu a opravy a jednoduché stavební úpravy (např. zabudování nových oken nebo vrat).

Izolovaná stěna 4F – IP18 na vodorovno


Izolovaná stěna LLENTAB - TYP 4 F - vnější plech IP18, kladený na vodorovno

Tato animace zachycuje postup montáže izolované stěny LLENTAB – typ 4F, kde vnější část opláštění tvoří trapézový plech IP18, kladený na vodorovno.

Izolovaná stěna 4F – SIN18 na vodorovno


Izolovaná stěna LLENTAB - TYP 4 F - vnější plech SIN 18, kladený na vodorovno

Tato animace zachycuje postup montáže izolované stěny LLENTAB – typ 4F, kde vnější část opláštění tvoří sinusový plech SIN18, kladený na vodorovno.

Další typy opláštění střech a stěn naleznete v technických informacích.

Kungshamn & okolí –  místo, kde se rodí haly LLENTAB

Na cestě do Kungshamnu


Na cestě do Kungshamnu

Město Kungshamn & okolí


Město Kungshamn a okolí

Zajímavosti Kungshamnu


Zajímavosti Kungshamnu a okolí

Ostatní videa

PSK Aréna – hokejové haly LLENTAB

PSK Aréna – hokejové haly LLENTAB