>>Přidejte se na sociální sítě společnosti LLENTAB Česká republika

Přidejte se na sociální sítě společnosti LLENTAB Česká republika

Trávíte denně čas na sociálních sítích? Přidejte si do svého oblíbeného portfolia stránek i profily společnosti LLENTAB Česká republika. Dnešní digitální doba velmi rychle postupuje. I společnost LLENTAB toho využívá a působí na sociálních sítích, kde ji můžete sledovat. Naleznete nás na třech různých platformách, kromě Facebooku nás nově najdete také na Twitteru a LinkedInu. Ukážeme vám, že výstavba a provoz ocelových hal rozhodně není nuda.

Sledovat naše sociální sítě se rozhodně vyplatí. Naleznete zde například tipy týdne, dozvíte se něco o historii ocelových hal, ukážeme vám netradiční řešení, provedeme vás dnešními trendy, představíme zaměstnance naší společnosti a lidi z technických oborů, interpretujeme zákulisí realizovaných projektů a nabídneme mnoho dalšího, co by vás mohlo zajímat napříč řadou oborů.

 

Dalším důvodem naší zvýšené aktivity v oblasti sociálních médií je i to, že vám chceme být blíž. Komunikovat s potenciálním i stávajícími klienty, odpovídat na dotazy, být vám jednoduše nápomocní. V budoucnu se také navíc můžete těšit i na soutěže a ankety, a to právě prostřednictvím sociálních médií.

Jelikož stále rosteme a rozšiřujeme naše kapacity, na sociálních sítích společnosti LLENTAB se rovněž dozvíte o nových pracovních příležitostech, a tak se v budoucnu možná můžete stát  součástí našeho kolektivu. Pokud tedy chcete být v obraze, mít ty nejčerstvější novinky a informace ze světa ocelových konstrukcí, rozhodně budeme rádi pokud budete sledovat níže uvedené profily. Facebook: www.facebook.com/Llentab-Česká-republika-207866746026599/ Twitter: www.twitter.com/llentabcz LinkedIn: www.linkedin.com/company/llentab/

2018-03-13T12:54:49+00:00 9. března 2018|