>, Výročí 20 let>Přední dodavatel ocelových hal LLENTAB slaví 20. výročí na českém trhu

Přední dodavatel ocelových hal LLENTAB slaví 20. výročí na českém trhu

V roce 1996 založil švédský dodavatel ocelových hal, společnost LLENTAB Group, pobočku v České republice. Bylo to v době, kdy bylo těžko představitelné stavět haly bez pevných telefonů, faxů a každodenních osobních schůzek, v době, kdy společnost neměla žádné lokální reference. Firma měla dva zaměstnance, jejichž průměrný věk byl nižší než 30 let, a dress code byl poněkud přísnější. Tak jako mnoho jiných společností začínal LLENTAB v České republice na zelené louce. Co však společnost odlišovalo a poskytlo jí nespornou konkurenční výhodu, byla možnost využití know-how mateřské společnosti, a to v celém rozsahu integrované dodávky ocelových hal – projekce, výroby a montáže.

Systém ocelových hal LLENTAB vždy kladl důraz na možnost pružného řešení a zachování příznivé ceny, a tak je dnes vhodným řešením i pro potřeby menších a středních podniků. Klienti často oceňují také jednoduchou modifikovatelnost hal po jejich dokončení, např. následné rozšíření, změnu dispozic nebo izolace haly. Systém LLENTAB se tak brzy stal oblíbeným a efektivním řešením pro výstavbu skladových, výrobních, sportovních, zemědělských, prodejních, administrativních a dalších typů hal. Důkazem oblíbenosti hal LLENTAB je více než 1 000 zrealizovaných projektů v České republice.

„Každý 3. den dokončí LLENTAB v ČR jednu halu.“

Vzhledem ke stále rostoucímu podílu na trhu se LLENTAB rychle vypracoval v předního dodavatele ocelových hal v České republice. Za úspěchem společnosti stojí nejen efektivní technologie, řešení na míru, spolehlivý servis, ale především profesionální a zodpovědný přístup všech zaměstnanců na každém stupni dodávky.

LLENTAB A ČESKÁ REPUBLIKA V ČÍSLECH:

  • 20 let působení na  trhu
  • 5 regionálních poboček
  • Více než 1 000 dokončených projektů
  • Více než 1 000 000 m² zastavěné plochy
  • Každý 3. den dokončená hala
    (průměr z roku 2015)
  • Více než 20 vlastních projektantů
2017-08-09T11:05:46+00:00 10. června 2016|

Napsat komentář