>, Ocelové haly, Uncategorized, Zpravodaj Ocelové haly>Fotbalový tým LLENTAB si zahrál na I. ročníku turnaje MČ Praha 22

Fotbalový tým LLENTAB si zahrál na I. ročníku turnaje MČ Praha 22

SK Čechie Uhříněves a Městská část Praha 22 pořádali v pátek 9. června 2017 odpoledne na hřišti SK Čechie I. ročník turnaje fotbalových amatérů. Mezi deseti týmy se objevili i reprezentanti naší společnosti.

Hrálo se podle Soutěžního řádu fotbalu a platných Pravidel fotbalu, samozřejmě s jistými odlišnostmi. Účastníky byli amatéři, kteří aktivně nehrávají vyšší fotbalové soutěže (jako ČFL, divize, krajské přebory).  Ve dvou skupinách po pěti mužstvech (za každé hrálo 5 +1 hráč) se hrálo systémem „každý s každým“.  Vzhledem k tomu, že na hřišti 20×40 metrů hráli jen skuteční amatéři či hráči na úrovni okresního přeboru, byl čas utkání zkrácen na 15 minut. Střídání bylo povoleno libovolné, hokejovým způsobem – i v nepřerušené hře v označeném prostoru střídaček.

Radek Horáček z oddělení projekce, který fotbalisty v dresech LLENTAB vedl, hodnotil turnaj jako velmi vydařený: „Turnaje se zúčastnila fotbalová mužstva firem, institucí a organizací z městské části Prahy 22. Mezi našimi soupeři byli kromě firemních týmů, jako například ASKO či Komerční banka, i internacionálové Bohemians 1905 nebo tým trenérů SK Čechie Uhříněves. Takže jsme měli opravdu těžké soupeře. Těšilo nás, že výkony našeho mužstva šly zápas od zápasu nahoru. Po prvních porážkách přišly i vyrovnané zápasy a v tom posledním bohužel rozhodl až nešťastný vlastní gól. To nám ale radost ze hry nezkazilo – celá akce byla výborně zorganizovaná a kromě sportovního rázu měla i společenský charakter.

 

 

 

 

2017-06-12T15:46:13+00:00 12. června 2017|

Napsat komentář